Paykasa Haberler

Bugün Marmaris’te yağmur bekleniyor. Yağmurlu havada yapılabilecek en güzel şey internetten alışveriş yapmak. İşte bu yüzden paykasa kartı tercih ediyoruz. Güvenilir ve bilgilerim çalınmaz.

Sonunda yağmur yağmaya başladı. Bizde evde takılıp paykasa kartı alıp alışveriş yaptık.

sabah erkenden çalışmaya başladım. İlk iş olarak bilgisayarım başına geçtim ve paykasa yükleme ile ilgili araştırma yaptım.

Serseri bi gün daha. hava sıcak, dışarı çıkılacak gibi değil. Bayramdan önceki son hafta bakalım bayram haftası nasıl olacak. Bayram gezim başlamak üzere. İnşallah zevkli geçer. Bugün günlerden cumartesi, hava sıcak ve ben çalışıyorum. Aklımdan paykasa ile ilgili bir şeyler geçiyor. Akşam oldu ben kaçar. Bu hafta zorlu bir hafta olacak. Umarım iyi geçer. Hafta paykasa da iyi başladı. Devamını bekliyoruz. Sakin bir gecede çalışmak güzel oluyor. Boş bir gün geçti. İnternetten ön ödemeli kart mı alsam. Pay kasa larım çok birikti. Bozdurma yapsam iyi olacak galiba. Paykasa piyasası karışmış. 10 euro paykasa 80 tl. 20 euro paykasa 200 tl. Paykasa bozdurma fiyatlarımızı mutlaka kontrol edin. Kendinizi riske atmayın. Bizden paykasa alıp güvenliğinizi elde tutun. Bayram indirimlerimiz devam ediyor. En kısa zamanda faydalanın.